Друзі Патрона в Дмитрівці
В п’ятницю, 19 січня, завітали в академічний ліцей «Перспектива» Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області з навчанням з Мінної Небезпеки.
Провели цей день з учнями 7-9-х класів і саме тут вперше на цьому тижні не було повітряних тривог під час уроків.
Цей ліцей був під окупацією, пошкоджений і обкрадений як і сотні українських шкіл. За короткий термін приміщення було відновлене і прийняло своїх учнів.
Зараз тут навчається 622 дитини.
А ще тут самий крутий клас безпеки в Київській області, з повним комплектом стендів, обладнання і величезним мультимедійним екраном. В ліцеї навіть є свій окремий спеціаліст з безпеки – гарний приклад для наслідування для інших навчальних закладів
Тепер друзів патрона стало на 200+ більше і це дуже добре і ми продовжуємо свою роботу в Бучанському районі!
Нагадаємо про те, що самими небезпечними залишками війни зараз є:
Боєприпаси що не вибухнули (НВБ)
По загальній військовій статистиці – 30% боєприпасів не вибухають з різних технічних причин!! Тому майже кожен третій снаряд чи міни може лежати в землі, воді і ще будь де десятки і навіть сотні років!
Тому всім треба знати правила поводження з такими небезпечними знахідками.
А Друзі Патрона йдуть далі в школи Бучанської громади!
Безпечного і безвибухового нам усім життя!
Все буде Україна!
Слава Україні!
![](https://friendsofp.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20-16.58.21-1024x768.jpeg)
![](https://friendsofp.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20-16.58.14-1024x768.jpeg)
![](https://friendsofp.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20-16.58.19-1024x768.jpeg)
![](https://friendsofp.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20-16.58.27-1024x768.jpeg)
![](https://friendsofp.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20-16.58.29-1024x768.jpeg)
![](https://friendsofp.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-20-16.58.34-1024x768.jpeg)