Про нас

У жовтні 2022 року в Бучанському районі Київської області стартував проект «Мінна Небезпека» від Червоного Хреста, який очолив Олександр Товстоног

Була набрана і  навчена команда волонтерів, основне завдання яких –  проводити заняття людям з ціллю змінювати їх поведінку по відношенню до вибухонебезпечних предметів.

На початку листопада ми запустили Громадський рух “Друзі Патрона, для того, щоб привернути увагу дітей до теми Мінної небезпеки.

Патрон це найвідоміший у світі український пес породи Джек Рассел Тер’єр, який служить в нашій Державній Службі з Надзвичайних Ситуацій (ДСНС) і займається розмінуванням України.

Наша команда почала проводити заняття в школах трьох наших міст-героїв: Ірпінь, Буча й Гостомель. Саме в цих містах  з першого дня повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 велись активні бойові дії та вони зупинили ворога, не пустивши його до нашої столиці – Києва.

За два місяці 2022 року ми встигли провести 113 занять і навчити 1719 дітей

Конкурс дитячого малюнку

Для того щоб підняти активність школярів і більше їх зацікавити навчанням, в середині листопада 2022 ми запустили конкурс малюнку “Друзі Патрона”, де діти малювали вигаданих ними героїв з різних куточків України та з усього світу.

В результаті від п’яти шкіл Бучанського району  ми отримали 287 малюнків, і до кожного з них ще додавалася своя унікальна міні-історія. Ми окремо відібрали і нагородили 42 школяра, роботи яких нам здалися найбільш креативними і цікавими.

NFT-проект

Після надходження перших малюнків ми  вирішили втілити найбільш цікаві й сміливі дитячі ідеї в повноцінну  NFT-колекцію “Друзі Патрона”, з ціллю популяризувати наш рух в Україні і по всьому світі.

Ми всі образи зібрали, розділили їх на кілька тем і  оцифрували  за допомогою професійного художника.

В результаті у нас вийшла масштабна NFT-колекція, яка буде складатися з трьох лінійок:

Перша колекція

Міжнародна – найбільш масова, вона присвячена вигаданим Друзям Патрона з усього світу.
Це песики тієї ж  породи,  але різних країн і континентів, національностей, кольору шкіри,  одягу і т.д.
7000  малюнків – дата виходу 24.01.2023 року

Друга колекція

Українська – вигадані Друзі Патрона з різних регіонів України, в національному вбранні і з різними атрибутами і самими смачними українськими стравами
700 малюнків  – орієнтовна дата виходу – середина лютого 2023 року

Третя колекція

Професійна – створена на основі дитячих ідей, де вони вигадали можливі професії Друзів Патрона в мирному житті після перемоги України. Тут кожен образ буде унікальним.
70 малюнків  – орієнтовна дата виходу -кінець лютого- початок березня  2023 року

Наші подальші плани

 50%  зібраних коштів від продажу ми направимо на благодійні цілі в Бучанському районі- обладнання шкіл, відбудова житла, спільні проекти з фондами-партнерами.

Далі ми маємо на меті створити свій благодійний фонд який буде займатися питаннями Мінної Небезпеки на рівні всієї України – навчанням, розмінуванням і допомогою постраждалим.

Раз в півроку плануємо виходи нових колекцій малюнків та інших унікальних речей, по мірі розвитку нашого напрямку в Україні

Наша NFTкоманда

Створенням і просуванням наших колекцій займається невелика NFT-команда

Олександр Товстоног– автор ідеї і співорганізатор проекту, відповідає за стратегію і розвиток
Сергій Товстоног– співорганізатор проекту, відповідає за всю технічну і технологічну частину
Сергій Редьога – художник, відповідає за мистецтво.